Kuidas vormistada töötajat tööle Eestis?

Kuidas teavitada raamatupidajat uue töötaja ilmumisest ja koostada leping
Kirjutanud Dmitri Schmidt
Uuendatud 6 kuud tagasi

Samm 1. Logige sisse oma Nola Accounting kontole.

https://nola.amsgroup.ee/

Samm 2. Menüüs liikuge nupule "Töötajad" ja valige rippmenüüst "Uus töötaja".

Samm 3. Täitke töötaja andmed, vastates küsimustele ja sisestades töötaja teabe. Pange tähele, et paljude küsimuste juures on infomärk. Kursori liigutamisel selle ikooni kohale kuvatakse küsimuse täiendav selgitus

Mugavuse huvides on registreerimisprotsess jaotatud mitmeks etapiks

1. Töötaja andmed

2. Lepinguandmed

3. Maksustamine 

4. Dokumentide üleslaadimine

5. Ülevaate

6. Üleslaadimine

Sisestage töötaja isikuandmed ja lepingu andmed.

Samm 4. Pöörake tähelepanu sammule number 3 - maksustamine. Kui olete valinud võimaluse, et töötajale väljastatakse avaldus maksuvaba miinimumi kohta, saate selle vormi alla laadida lingilt.

Järgmises etapis on teil võimalik valida, kas soovite, et me registreeriksime teie uue töötaja töötamise registris või teete seda ise.

Selles etapis on teil võimalus luua töötajale automaatselt tööleping, kasutades meie näidist

Kui valite selle võimaluse, peate esitama lisateavet, sealhulgas kes allkirjastab lepingu ettevõtte nimel, palga maksmise päeva, töötaja pangakonto numbri ja töötaja tööülesannete lühikirjelduse

Kui olete valinud automaatse lepingu koostamise, siis pärast lepingu näidise üleslaadimist palun kontrollige seda hoolikalt ja allkirjastage.

Pange tähele, et me ei vastuta lepingu õigsuse eest. See näidis on loodud lähtudes lepingust, mida me kasutame oma töötajatega.

Ülaslaaditud näidis on mõeldud vaid teie abistamiseks ja kõik juriidilised riskid lasuvad teie enda peal.

NB! Lepingu saab üles laadida, klõpsates lingile

Samm 5. Laadige palun üles töötaja isikut tõendav dokument, töötaja poolt allkirjastatud avaldus maksuvaba miinimumi kohta ning ettevõtte esindaja ja töötaja vahel allkirjastatud tööleping

Samm 6. Kontrollige kõiki sisestatud andmeid, minnes sammu number 5 juurde - "Ülevaate". Seejärel klõpsake nuppu "Teavita".

Seejärel oodake, kuni dokumendid on üles laetud ja kuvatakse teade "Kõik failid on edukalt üles laaditud". Seejärel vajutage nupule "SULGE"

Kas see vastas su küsimusele?